Tallinna ringteel avati Circle K uus teenindusjaam

Circle K Eesti avas 28. septembril Tallinna ringtee ääres, Jüri alevikus, uhiuue täisteenindusjaama. Jüri jaama ehitus läks maksma 1,9 miljonit eurot, teatas Circle K Eesti AS turundus- ja kommunikatsioonijuht Diana Veigel.

“Oleme Tallinna ringtee ääres sobivat teenindusjaama asukohta otsinud juba aastaid. Tegu on Eesti ühe liiklustihedama teelõiguga, mistõttu oleme veendunud, et investeering teenindusjaama ehitusse oli ainuõige ning uus teenindusjaam saab kiirelt klientide lemmikuks,” ütles Circle K Eesti peadirektor Kai Realo.
 
Uue Circle K kontseptsiooni kohaselt on Jüri teenindusjaamas klientidel võimalus oma auto peale tankimist parkida otse maja ette, takistamata sealjuures teiste klientide ligipääsu tankimisalale. Kuna teenindusjaam asub tiheda liiklusega Tallinna ringtee ääres, siis on teenindusjaamas ka eraldi veoautode tankimis- ja parkimisala.
 
Jüri teenindusjaamas on klientidel võimalik igast tankurist saada kogu Circle K mootorikütuste sortimenti ehk kolme erinevat miles ja milesPLUS mootoribensiini ning miles ja milesPLUS diislikütust. Samuti on tankimisalal kõik tankurid varustatud makseterminalidega, et klient saaks tankimise järel kütuse eest tasuda juba tankimisalal ning poodi sisenemiseks mugavalt auto parkida poe ette parkimisalale.
 
Circle K Jüri teenindusjaamas hakatakse kliente teenindama senisest suuremal toiduvalmistamise alal, mis võimaldab oluliselt laiendada nii pakutavat tootevalikut kui tõsta teeninduskiirust. Jüri teenindusjaamas on kolm kohvimasinat ning lisaks jäätisekokteili masinale ka apelsinimahla masin.
 
Puhkepausi võtta soovivate klientide tarbeks sai Jüri teenindusjaam tavapärase aknaaluse istumisala, kus vajadusel saab ka nutiseadmeid laadida. Jüri teenindusjaamas on oluliselt rohkem tualettruume ning ka veokijuhtidele ja pikemal reisil olijatele mõeldud dušširuum.

Circle K Eesti AS kuulub Kanada päritolu rahvusvahelisse kontserni Alimentation Couche-Tard.