Aitäh, Imbi Orav – pühendunud ja tulemusliku töö eest!

Juulikuus lõpetab töö 9 aastat Lagedi Kooli juhtinud Imbi Orav. Rae Vallavolikogu andis Imbile üle tänukirja pikaaegse pühendunud ja tulemusliku töö eest Rae valla hariduselu edendamisel.

Imbi Orav on edukalt ja kindlakäeliselt juhtinud Lagedi Kooli alates 2014. aastast. Ta on sihikindla eestvedajana loonud eeskujulikult toimiva ja koostöise tööõhkkonnaga organisatsiooni. Lagedi Koolis on loodud hästi toimiv mentorlussüsteem uute õpetajate toetamiseks ning koolipere on Imbi juhtimisel kaasatud arendustegevustesse ühiste mõttekodade, õpikogukondade ja koolituste kaudu.

Imbi on avatud koostööks ja partnerluseks, et hariduse parimad praktikad jõuaksid ka Lagedi Kooli. Tema eestvedamisel osaletakse võrgustikes: Alustavat Õpetajat Toetav Kool, KIVA ja programmides, näiteks VeniVidiVici õpilasvahetuse programm, YFU Eesti õpilasvahetuse programm, Tervist Edendavate Lasteaedade programm.

Alates 2017. aastast on Imbi Orav olnud eestvedaja Koolirahu lepingu ettevõtmises Harjumaal. Lagedi Kool on osalenud Aasta Kooli konkursil ja võitnud II koha konkursil „Harjumaa Turvaline Kool 2017“. Imbi Orav on alates 2017. aastast ERASMUS+ keeleõppe projektides kaasalööja ja aktiivne projektitegevuste toetaja. Koolijuhi eestvedamisel on traditsiooniks saanud Lagedi Kooli Kevadball ning lisaks on ta Lagedi Kooli koolivormi kultuuri hoidja ja arendaja.

2022. aastal esitati Imbi Orav Rae valla aasta koolijuhi nominendiks.

Augustis võtab Lagedi Kooli juhtimise üle Alari Allika.

Pildil: Rae abivallavanem Bärbel Salumäe, Lagedi Kooli juht Imbi Orav, Rae Vallavalitsuse haridus-ja kultuuriameti juhataja Marju Randlepp. Foto: Olga Khodyreva