Kuidas kulges Leivanädal Vaida Põhikoolis?

11.- 15. oktoobril aset leidnud Leivanädala raames said kõik Vaida kooli õpilased, õpetajad ja töötajad degusteerida kokku lausa 20 erinevat leivasorti (sealhulgas saiad ja sepikud) ning anda oma hääle sellele, mis kõige enam maitses.

Degusteerimise tulemusena selgusid koolipere lemmikud leiva-, saia- ja sepiku sordid. Esikolmiku moodustasid neist aga järgmised:

I KOHT Leiburi Pagari Kuldne BRIOCHE

II KOHT Eesti Pagari Jassi seemneleib

III KOHT Eesti Pagari puuviljaleib

Vaida kool tänab ja kiidab Leiburit ja Eesti Pagarit niivõrd värskete ja maitsvate toodete eest! Nii mõnigi õpilane teatas rõõmsalt, et "jah, nüüd hakkamegi just seda leiba/sepikut/saia koju ostma".

Veel täname ka meie majandusjuhatajat Tiinat, kelle kaudu Leiburi ja Eesti Pagari tooted meieni jõudsid ning muidugi täname ka meie suurepäraseid kooli kokkasid ja aktiivseid õpilasi õpilasesindusest, kes aitasid degusteerimist läbi viia.

Suur aitäh ka õp. Eve Mölsile vahvate leivapakendite eest, mis kaunistasid näituse näol terve Leivanädala vältel meie Vaida kooli lavaga puhkesaali.

Leivanädala võttis kokku 15. oktoobril toimunud leivateemaline VIKTORIIN, mis leidis aset lavaga puhkesaalis, II- IV vahetunni ajal.

II vahetund osalesid 7. ja 8. klassi, III vahetund 1.- 3. klassi ja IV vahetund 4.- 6. klassi esindusvõistkonnad. Kõik tublid osalejad said premeeritud Eesti Pagari ja Leiburi poolt saadud maitsvate toodetega.

Igast kooliastmest selgitasime välja VÕITJAD ja nendeks osutusid järgmised:

I KOOLIASTE - I ja II kohta jäid jagama 1. klassi ja 3. klassi võistkonnad

II KOOLIASTE - I ja II kohta jäid jagama 4. klassi ja 5. klassi võistkonnad

III KOOLIASTE - I koht 8. klassi võistkond

Palju, palju õnne meie tublidele võitjatele! 

Siinkohal täname eraldi veel ka õpilasesinduse aktiivseid õpilasi (Johanna, Ksenija ja Martin), kes aitasid viktoriini läbi viia!