Jüri raamatukogu külastas Mai-Agate Väljataga

Jüri raamatukogu teeb Memme-taadi klubiga juba pikemat aega koostööd ja vähemalt kord aastas ootame neid raamatukogusse külla. Sel aastal kohtusime 5. märtsil ja kutsusime külalisena  esinema Mai-Agate Väljataga, kes on Eestis tuntud alternatiivravitseja ja lektor-regressiooniterapeut.

Mai-Agate Väljataga on Rae vallaga seotud oma Patikal asuva suvekodu kaudu. Seetõttu leidis ta raamatukokku kohtumisele tulles nii vanu tuttavaid kui ka praeguseid naabreid.

Väljataga on ka mitmete raamatute autor. Jüri raamatukogus on olemas „Loomise õpetus“ (2009), „Iga sinu tunne loob sind ennast“ (2011), „Teejuht tööks iseendaga“ (2012), „Elutarkuse terad“ (2013). Lisaks veel koos Kreet Rosinaga välja antud raamatud „Meel, teadvus ja loomine“ (2013) ning „Vähi varjatud sõnumid“ (2014). Tema raamatuid laenutatakse aktiivselt, mille põhjal saab järeldada, et need teemad huvitavad inimesi.

Tutvusime tema raamatutega ja kuulasime lihtsamaid õpetusi. Näiteks kuidas oma negatiivseid tundeid ringi teha, sest vastasel korral saame, mida sisaldame, kuna elus toimib külgetõmbeseadus.

Lõpetuseks tema kuldaväärt sõnad: „Kõigepealt õppige iseennast armastama, iseendast lugu pidama, iseennast väärtustama ja tunnustama.“

Ülle Siska

Jüri raamatukogu direktor

Foto Ülle Siska

Mai-Agate Väljataga kohtumas Jüri raamatukogus Rae valla elanikega