Kooliastujaid ootab Rae Spordikoolis suur valik treeninguid

Rae Huvialakooli spordiosakond pakub uutele kooliõpilastele mitmekesist valikut treeninguid. 1. klassi astujatele avatakse uued treeningrühmad korv-, võrk- ja jalgpallis, males, kergejõustikus ning ÜKEs.

Jüris alustavad jalg-, korv- ja võrkpalli- ning kergejõustiku- ja ÜKE treeninggrupid. Järvekülas saab end lisaks kolmele levinumale pallimängule arendada males. Juhendajaks on kuuenda kategooria treener Rainer Raud, kes on viinud tippu mitmed Eesti noormaletajad.

„Tänu üldhariduskoolide suurele toetusele on male iga aastaga muutunud aina populaarsemaks. Meie noored osalevad edukalt Harju ja Eesti noorte meistrivõistlustel ning palju osalejaid lõi kaasa augusti lõpus toimunud Rae Spordikooli malevõistlusel,“ ütleb spordiosakonna õppejuht Mikk Sarik.

Peetris alustab sügisel uus jalgpalligrupp 1.–2. klassi poistele ning liituda saab ka kergejõustiku-, male- ja ÜKE treeningutega. Vaidas toimuvad korvpalli- ja jalgpallitreeningud ning Lagedil korvpallitreeningud.

Miks panna laps õppima just Rae Spordikooli?

„Meie eesmärk on pakkuda Rae valla lastele elukoha lähedal võimalusi sportimiseks ning tuua kvaliteetsed treeningud koos kvalifitseeritud treeneritega koju kätte. Samuti tahame pakkuda parimaid võistlemis- ja treeningtingimusi neile, kelle eesmärgiks on võistlussport,“ vastab Sarik.

Rae Spordikoolis treenimine on keskmisest soodsam – kuumaksud jäävad vahemikku 15–30 eurot. Info tunniplaani ja registreerimise kohta on leitav Rae Huvialakooli kodulehelt ning Facebookist.

Andres Kalvik

 

Foto: Rae Sõnumid