Mamma Mia laulustuudio valmistub südamlikuks kontsertetenduseks

Rae valla populaarse Mamma Mia laulustuudio lapsed astuvad laulustuudio viienda aastapäeva puhul üles tuntud lauludest kokku pandud kavaga Nokia kontserdimaja laval.

Laulustuudio rajaja Kätlin Truus kõneleb, et mõte teha tänavune kontsert suurejooneliselt ja Nokias tekkis sellest, et laulustuudio tähistab tänavu oma 5. sünnipäeva. Laululapsi tuleb lavale 160, nende hulgas kõik 5 - 6-aastased ja kooliealised laululapsed. 

30.novembril aset leidvale kontserdile on kutsutud esinema kõik Eesti artistid, kes on koos lastega varasematel kontsertidel esinenud. Lavale tulevad Ott Lepland, Karl-Erik Taukar, Nele-Liis Vaiksoo, Birgit Sarrap, Rene Soom ning Evelyn Samuel-Randvere ja Johan Randvere.

“Repertuaari hakkasin valima juba suvel. Algselt oli plaanitud teha kontsert juba varasematest lauludest ehk siis mida olime juba laulnud, kuid nüüd oleme ikkagi suures osas uue repertuaari valinud ” kõneles Truus, kes lisas, et kontserdi kavasse kuulub ka Michael Jacksoni ja ABBA loomingut.

Truus kõneleb, et lapsi saadab Urmas Lattikase ansambel ning aastapäevakontsert saab olema mahukam ja suurejoonelisem kui kunagi varem.“Novembris on vaja selgeks saada liikumine, terve kuu jooksul toimuvad lauluproovidega paralleelselt liikumistunnid.”

“Püüame pugeda kontserdi mõtte ja süžeega inimeste südametesse,” loodab eesolevale imelisele jõuluajale mõtlev Kätlin Truus.