„Memme-Taadi“ klubi tegemised kevad-suvisel hooajal

Kätte on jõudnud kena soe aeg ja päike meelitab meie töökaid ning usinaid eakaid aedadesse. Paljudel on siiski mahti osaleda aktiivselt ka meie klubi tegemistes.

Kevad algas Rae valla raamatukogus, kuhu meid meelitas luuletaja-muusik Justin Petrone oma huvitava etteastega. Ilusal aprillikuu pühapäeval tegi meie meeled oma mõnusa huumoriga rõõmsaks Jan Uuspõld. 

Oleme osalenud sisukatel loengutel ja suurt huvi tuntakse ka valla edusammude vastu. Nimelt tegime ekskursiooni Jüri aleviku uutes valminud ehitistes: uues Rae Gümnaasiumis, Tuule spordihoones ja Lenne sulgpallihallis. Tagasiside osalejate hulgas oli positiivne. Täname kõik lahkeid vastuvõtjaid!

Mai lõpupoole võtsime tee ette Eestimaa südamesse Paidesse. Külastasime huviga Wittensteini Ajakeskuse muuseumi vallitornis koos meelelahutusliku rännakuga ajastute lõikes ja Wittensteini tegevusmuuseumi. Päeva lõpetasime lillekülluses Kirna mõisa tulbifestivaliga.

„Memme-taadi“ klubil jätkub tegevust kindlasti ka suvehooajal. Juuni algul ilusal pühapäeval etendas meie eakate näitering VÕ-LU oma järgmise muusikalise etenduse „ Killukesi siin ja sealpool Sommerlingi“. Kui huvi, siis püüame osaleda suvistel vabaõhuetendustel. Kindlasti tahaksime vaadata meie Lehmja Tammikus etenduvat muusikali.

Soovime kõikidele sooja suve ja ootustega uude hooaega!