DigiMaa internetiühenduse sooviavalduste esitamise tähtaeg on 31. august!

Kõik, kes tahavad kasutada soodsat võimalust saada majja valguskaabliga internetiühendus, peavad nüüd kiirustama – sooviavaldusi saab esitada veel loetud päevad!

Harjumaa omavalitsuste algatatud DigiMaa alustab lähiajal võrkude planeerimisega. Võrkude planeerimise tulemusena saadakse teada, kui palju tuleb Harjumaal valguskaablivõrku ehitada ja kui palju see orienteeruvalt maksma läheb. Võrkude planeering on aluseks riigilt toetuse saamiseks nn viimase miili väljaehitamiseks. Valguskaabliühendust ei planeerita kõikidesse Harjumaa majadesse, vaid ainult sinna, kust on laekunud DigiMaale sooviavaldus.

DigiMaa valguskaablivõrk hakkab kuuluma omavalituste poolt loodavale neutraalsele võrguettevõttele. Tänu sellele saab iga inimene valida endale ise teenusepakkuja ning teenused, mida soovib kasutada. DigiMaa valguskaablivõrk on praktiliselt piiramatu läbilaskevõimega ja garanteerib parima andmeside kvaliteedi. See võimaldab kasutada kõige kiiremaid internetiühendusi ja kõige mahukamaid televisiooniteenuseid. Lisaks on valguskaablivõrk tulevikukindel ega vaja mõne aasta pärast väljavahetamist.

Kõik DigiMaa ühenduse soovijad peavad saatma oma sooviavalduse hiljemalt 31. augustiks. Sooviavaldust saab esitada nii arvuti kui ka nutitelefoni kaudu aadressil www.digimaa.ee

Tegutse kohe, muidu jääd ilma!