Lagedi Noortekeskus - Rae valla uusim noortekeskus Pirita jõe kaldal

Sügiseste lehtede keskele on kerkinud suviselt kollane ja avar Lagedi noortekeskuse hoone! Noortekeskuse uksed avati 23.oktoobril uhke avamispeoga ja tegevusi jätkus sel päeval nii pisikestele kui suurematele. 

Kauni Pirita jõe kaldale kerkinud noortekeskus on uuenenud oma suuruse ja ka tegevuste poolest. Uus hoone annab võimaluse muusikasõpradel esineda välilaval, kokandushuvilistel küpsetada uues köögis ja piljardifanattidel pidada maha tuliseid turniire. Noortekeskuses on igapäevaselt kohal noorsootöötaja, kes on toeks noortele nende igapäeva toimingute ja lennukate ideede elluviimisel.

Vanas noortekeskuses jäid palju tegevused ja sündmused ruumide kitsikuse taha, kuid uus noortekeskus mahutab nii nooremaid kui vanemaid.  Uued ruumid annavad võimaluse tuua noored veelgi lähemale noorsootööle ning võimaldavad turvalises keskkonnas aega veeta. Sõpradega hängimine või uute ideede elluviimine ei pea enam toimuma vihmaga pargipingil vaid võib toimuda ka soojas ja toetavas noortekeskuses.

Novembrikuuga algasid noortekeskuses ka teeõhtud, mida külastavad erinevate asutuste või organisatsioonide liikmed, kes tutvustavad enda tegevusi. Teeõhtud toimuvad teisipäeviti kell 16.00. Igakuiselt toimuvad ka kokandusõhtud, mille kohta lisainformatsiooni saab kuu plakatilt. Ka 13+ noortel tasub hoida silm peal plakatitel ja sotsiaalmeedias ringleval infol, et näha, millistel päevadel on noortekeskusesse oodatud just vanemad noored. 

Millised on uued ruumid ja mis hakkab toimuma edaspidi noortekeskuses? Tule külasta Lagedi Noortekeskust lahtiolekuaegadel E-N kell 13:00-19:00 ja R 12:00-18:00