Jüri Pizzakioskil on juubel! 10 toredat aastat!

Sel kevadel sai Jüri Pizzakiosk juba kümne aastaseks. Seda hubast toidukohta peavad Katlyn Sõber ja tema elukaaslane Marek  Norit. Sel puhul tegime kioski ühe looja Katlyniga pisut juttu. Kuigi epideemia tõttu ei saanud tähtsat tähtpäeva kevadel tähistada, siis tehakse seda pisut hiljem.

Kuidas tuli idee luua Jürisse pitsakiosk?

Jüri Pizzakiosk sündis  julge pealehakkamise ja juhuste hea kokkulangevuse tulemusena. Tegemist on frantsiisiettevõttega, mis sai alguse Eestimaa südamest, Paidest. Paide Pizzakioski omanik on peretuttav ja see kontseptsioon hakkas meile sedavõrd meeldima, et uurisime, kas saaksime Jürisse samuti sellise müügipunkti teha. Nii sündiski Pizzakioski frantsiis. Nüüdseks on Pizzakiosk suur frantsiisikett, milles on juba 28 kioskit üle Eesti.

Kuidas Jüri Pizzakioski algusaastad kulgesid? Kas oli raske äri alustada?

Alustasin äri esialgu koos oma vanematega. Tegime äriplaani ja saime EAS-ist ettevõtluse alustamise toetust. Pitsade müümist alustasime esialgu punasest ehitussoojakust. Olime tol ajal veel ainsad, kes Jüris pitsat pakkusid ja kogusime kiiresti populaarsust. 2013. aasta detsembris kolis Pizzakiosk Jüri Konsumisse, kus pakume maitsvaid pitsasid tänaseni.

Kui lihtne on toitlustussektoris tööjõudu leida?

Hea meeskond on iga ettevõtte edu alus, meil on sellega õnneks vedanud. Aja jooksul on meeskonna koosseis küll muutunud, aga see on asjade loomulik käik. Oleme olnud mitmetele noortele ka hea kasvulava. Näiteks on nii mõnigi tulnud meile tööle abiliseks, siis saanud pitsameistriks ning seejärel läinud edasi näiteks kokaks õppima. Pizzakioski kõige pikaaegsem töötaja on hetkel pitsameister Annaliisa Kärner, kes on meiega olnud juba neli aastat. Lisaks oleme tööandjaks kahele tublile kooliõpilasele Emil Helderile ja Gädi Laurimaale.

Kuidas sünnipäeva tähistate?

Selles, et saame tänasel päeval juba kümnendat sünnipäeva tähistada, on „süü“ nii headel kolleegidel kui klientidel. Oleme siiralt tänulikud oma vahva tiimi üle, kellega koos liigume ühtsete eesmärkide suunas. Täname väga oma kliente, kes meid on seni külastanud ja teevad seda loodetavasti ka edaspidi! Aitäh teile!

Sünnipäeva tähistame koos klientidega. Sel puhul soovib Jüri Pizzakiosk oma sõpru sünnipäeva puhul tänada ja pakub soodustust -15%! Soodustuse saamiseks tuleb ette näidata soodustuskupong, mis kehtib kuni 30.06.2020.

Jüri Pizzakiosk ootab kõiki Jüri  Konsumisse aadressil Aruküla tee 29.

Pizzakioskitega üle Eesti saab tutvuda lehel http://www.pizzakiosk.ee/et/Contacts

Fotol: Omanik Katlyn ja tema kõrval pitsameister Annaliisa.