Rae kultuurikeskuse sündmused oktoober - november

OKTOOBER

13.10 Eakate tervisematk 12.00
Mõigu terviserada ja Järveküla kooli külastus
Info Virve Sepp 5551 5736

20.10 Etendus „Kunksmoor ja kapten Trumm“ 11.00
Rae kultuurikeskuses
Kunksmoor on heasüdamlik nõid, kes elab keset merd tillukesel saarel ja mis on ümbritsetud salakaridest. Temas on peidus kogu maailma tarkus, aga ka plikatirts, kes armastab tuulistel öödel oma kollase õhupalliga ringi lennata ja lorilaule jorutada. Ühel maruööl leiab Kunksmoor karile jooksnud laeva ja lainetest meremehe, kellele moor eluvaimu uuesti sisse puhub. Mõne aja pärast tuleb saarele välja väänatud jalaga kapten Trumm, kes elu jooksul on põhja ajanud seitseteist laeva kaheksateistkümnendat talle ei antud. Uudistenäljas reporterid, väike Kati ja seiklevad noored. Eesti lastelugude vaieldamatu klassika.
Soovituslik 6- kuni 12aastastele.
Lavastaja: Kadri Paldra
Nimiosades:
Kunksmoor: Kadri Paldra
kapten Trumm: Tauno Paulus
Teistes osades: Triinu Paabut, Mairo Seire, Krete Paldra, Margus Christopher Kalda või Oliver Kuiv
Pilet 7 €

21.10 Voldemar Kuslapi 80. sünnipäev 19.00
Rae kultuurikeskuses
Kontserdiga „Täna tahaksin ma laulda" tähistame eesti muusika elava legendi Voldemar Kuslapi 80. sünnipäeva. „Meeletus rüütlis“ on endiselt galantse härrasmehe stiili ja elujõudu. Rahvusooper Estonia armastatud solist on eestlaste meeles nii ooperi- ja operetitähe, kultusfilmi „Mehed ei nuta“ ühe peaosalise kui estraadilauljana. Maestro on õnnelik, et saab praegugi laval olla ja sõita ise roolis olles oma Mustamäe kodust esinemistele üle Eesti.
Kontserdil tulevad esitusele operetimeloodiad, eesti estraadimuusika klassika, sekka lõuna-eesti murrakus luulet ja tõestisündinud lugusid esinemistelt.
Pilet eelmüügist 12 € ja kohapeal 15 €

23.10 Rakvere Teater „Astuge edasi“ 19.00
Lavastaja: Erki Aule
Kunstnik: Eveli Varik
Osades: Helgi Annast, Indrek Apinis, Jaune Kimmel, Silja Miks, Madis Mäeorg, Peeter Rästas, Tarmo Tagamets
Nii kui vanaproua Asta maale sõidab, kasutab noor remondimees Jaanus juhust ja tellib tema korterisse omale prostituudi. Siinkohal võiks see delikaatne lugu lõppeda, aga paraku otsustab sel õhtul Astat külastada mitmeid erinevaid tegelasi alates tüütust naabrist kuni Poola teadlaseni välja. Uks käib kinni ja lahti kiiremas tempos, kui keegi seda oodata oskab. Juhuse tahtel ristuvad tõde ja väljamõeldis, kirg ja armastus. See on lihtne komöödia lihtsate inimeste keerulisest elust. Kui meie ei tee otsuseid, siis teeb elu neid meie eest.
Piletid 15 € ja eelmüügis 13 €

NOVEMBER

05.11 Memme-Taadi klubi 14.00
Külalisetendus
Info Virve Sepp 5551 5736
Jälgi reklaami!

08.11 Näituse avamine Rae Kunsti Platsis 19.00
Kunstirühmitus Vedelik sügisnäitus
Näitus jääb avatuks detsembri alguseni
Toetas Eesti Kultuurkapital
Tasuta

17.11 Salongiõhtu 19.00
Rae kultuurikeskuses
Jälgi reklaami!

24.11 Rae vald 151 19.00
Järveküla koolis
Jälgige reklaami!

Oktoobris ja novembris toimuvad koostöös Pille Lille Muusikute Fondiga ja Rae Huvialakooliga kaks süvamuusika sündmust. Jälgige reklaami!

kultuur.rae.ee